Nasza historia

Nieskończone możliwości aktywnej zabawy

Wierzymy, że jednym z najważniejszych elementów szczęśliwego dzieciństwa jest radość z dobrze spędzonego czasu, dlatego tworzymy miejsca i zabawki, które inspirują i zachęcają do nieograniczonej i kreatywnej zabawy.

Co robimy

Timmerhus to marka kreatywnych zestawów klocków konstrukcyjnych i zabawek serii STEM, które mają pobudzać wyobraźnię i aktywność intelektualną dzieci poprzez swobodną i otwartą zabawę. Lekkie, ale duże formy dają dzieciom wiele możliwości: nakładanie klocków w stosy, układanie ich w rzędy, łączenie, składanie i … robienie wszystkiego, co tylko podsunie bogata wyobraźnia dzieci.

 

Różnorodność kształtów, materiałów i nieskończone możliwości konfiguracji i połączań sprawiają, że klocki i tablice STEM są narzędziem stymulujacym szybki rozwój intelektu i utrzymującym ciągłą aktywność dziecka.  

Serie dużych klocków szczególnie mocno angażują całą grupę dzieci do działania zatem wyzwania społeczne, cenne lekcje współpracy i komunikacja są wbudowane bezpośrednio w doświadczenie zabawy.

Zestawy złożone z mniejszych elementów wspierają rozwój motoryki i dynamizują wszystkich obszary poznawcze dzieci.

Za pomocą klocków i zabawek Timmerhus dziecko poznaje siebie, testuje swoje możliwości, pokonuje pierwsze niepowodzenia, szuka kolejnych rozwiązań, kreuje swój świat i doświadcza szeregu wyzwań w zakresie ćwiczenia umiejętności społecznych zarówno wśród rówieśników jak i w budowie relacji z rodzicami. 

Kim jesteśmy

Jesteśmy rodzicami. Jesteśmy marzycielami i lubimy się bawić. Kochamy klocki i zawsze chcemy spędzać wartościowy czas. Wierzymy, że dzieci maja nieskończone pokłady radości, wyobraźni, wiary i chęci działania, których właściwe stymulowanie można przekuć na zamiłowanie do rozwoju i pasję życia. 

Gosia i Mateusz – Founders

Julka i Kostek – Inspiracje

Zainspiruj się i zapoznaj się z naszymi zestawami!

Wyobraź sobie, zbuduj, baw się – o to właśnie chodzi w zabawie klockami i zestawami Timmerhus. Zainspiruj się naszymi pomysłami – 
a może Twoja wyobraźnia podsunie Ci jeszcze ciekawsze kombinacje. Wypróbuj!

Shopping Cart